Realizacje – Galeria

Zimowe utrzymanie dróg, placów i parkingów

Przy tego rodzaju pracach wykorzystujemy profesjonalny sprzęt, który w krótkim czasie usuwa śnieg. Nastepnie, zależnie od potrzeb klienta, posypujemy chodniki, ulice i place warstwą piasku bądź soli.

Nasadzenia drzew i krzewów

Przy tego rodzaju pracach wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, w skład którego wchodzą minikoparki, jak również samochody dostawcze z odpowiednimi naczepami. Zależnie od preferencji klienta sadzimy drzewa ozdobne z odkrytym systemem korzeniowym, bryłą lub bezposrednio z kontenerów. Podejmujemy się również usługi zalesiania terenów zielonych. Wysoki poziom tego rodzaju usług potwierdzany jest licznymi referencjami i rekomendacjami.

Pielegnacja drzew

W ramach tej usługi wykonujemy pielęgnację drzew tj. cięcia techniczne, sanitarne, redukcyjne do 30% masy korony (zgodnie z zapisami ustawy o ochronie przyrody). Oferowana przez nas pielęgnacja drzew obejmuje pojedynczą interwencję, jak również stałą współpracę, polegającą na sezonowym przycinaniu, podlewaniu oraz ochronie przed szkodnikami na ustalonych terenach zielonych.

Wycinka drzew PKP Zakład Sosonowiec – Cieszyn

Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć, przedstawiającą realizację usługi wycinki drzew na terenie kolejowym. Nasza praca polegała na usunięciu drzew i krzewów, które mogły stwarzać niebezpieczeństwo dla przejeżdżających pociągów, jak również ograniczać widoczność. Dodatkowo wystające gałęzie mogłyby zerwać przewody trakcyjne. Dzięki wykonanym przez naszą firmę pracom powyższa trasa jest o wiele bezpieczniejsza.

Wycinka drzew PKP zakład sosonowiec – Katowice

W ramach współpracy z Polskimi Kolejami Państwowymi nasza firma została również wynajęta do wycinki drzew wzdłuż trasy Sosnowiec – Katowice. Warunki pracy były wtedy nieco trudniejsze, ze względu na panującą zimę i zalegający śnieg. Mimo to, przy pomocy specjalistycznego sprzętu oraz wykorzystania technik linowych (alpinistycznych) prace te zostały wykonane w krótkim czasie. Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć z realizacji tego zlecenia.

Wycinka drzew, utrzymanie miast

Podejmujemy również współpracę z poszczególnymi miastami, w ramach usług wycinki drzew, które powodują niebezpieczeństwo dla pieszych, kierowców, linii trakcyjnych i innych. Tego rodzaju prace są koniecznie szczególnie w dwóch przypadkach – kiedy wyrastające korzenie naruszają powierzchnię chodnika lub ulicy, a także kiedy wystające gałęzie powodują niebezpieczeństwo uszkodzeń elementów infrastruktury w przypadku silnego wiatru lub burzy. W ramach tego rodzaju współpracy wykonujemy również koszenie nieużytków, jak również nasadzenia nowych drzew i krzewów.

Zagospodarowanie terenów zieleni

Nasza firma zajmuje się również świadczeniem innych usług dla miast, firm i nowo powstałych parków i ogrodów, wśród których znajduje się zagospodarowanie terenów zieleni. Polega ono na zasadzeniu wybranych gatunków drzew, krzewów i innych roślin, zasianiu trawy, a następnie ich pielęgnacji do czasu, kiedy wszystkie rośliny się przyjmą. Jesteśmy otwarci zarówno na współpracę z miastami, firmami, jak również klientami indywidualnymi.

Realizacje – VIDEO

Przesadzanie drzew

wycinka drzew

koszenie nieużytków

pielęgnacja drzew Piekary Śląskie

przygotowanie terenu pod inwestycje Tauron Ciepło Katowice

wycinka drzew Zabrze